608 165 517
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Naše podzimní tréninky

Končí dovolené, začíná nový školní rok a spousta z nás si opět přizpůsobuje svůj program novému pracovnímu rozvrhu. Nezapomeňte do toho svého naplánovat také pravidelné pohybové aktivity. Zde je nabídka možností cvičení s AktivniSport.cz

Na naše tréninky je možné se přihlásit pomocí on-line rezervace zde na webu, kdy si můžete cvičení rozplánovat až na měsíc dopředu. Pokud Vám on-line rezervace nevyhovuje, je samo možné využít mailu nebo telefonu.

TRX

TRX AktivniSport.czTRX® závěsný posilovací systém je druh fitness cvičení, při kterém používáte vlastní tělesnou hmotnost a gravitaci. TRX® se skládá ze dvou pevných popruhů nastavitelné délky zakončenými madly pro ruce či nohy. Samotné cvičení probíhá tak, že jedna část těla je vždy na podložce (zpravidla na zemi) a druhá je zavěšena na TRX®. Díky své obrovské variabilitě a možnostem nastavení obtížnosti cvičení, dokáže TRX uspokojit výkonnostního sportovce i člověka, který se sportem začíná.

-->více o TRX

 

SM System

SM System AktivniSport.czCvičení je vhodné pro jakoukoliv věkovou skupinu od 5 let do 100 let – děti, ženy, muži, senioři, těhotné, nevrcholové i vrcholové sportovce. SM systém je vhodný pro lidi s problémy bolesti zad nebo kteří chtějí poruchám páteře předejít. Tuto metodu využívá i mnoho vrcholových sportovců jako kondiční trénink s cílem zlepšit sportovní výkon a předejít přetížení a degeneraci páteře a velkých kloubů při sportu. 

Cvičení se skládá se sestavy cviků dle MUDr. Richarda Smíška, které pomáhají správně aktivovat spirální svalové řetězce a tím umožnují protahovat páteř směrem vzhůru a zajistí tak ploténkám mezi obratli dostatečný prostor pro léčbu a regeneraci

-->> více o SM system

BOSU

BOSU AktivniSport.czBOSU® je měkká polokoule o průměru 65 centimetrů. Název vznikl ze zkratky anglického "both sides up", česky tedy "obě strany nahoru". BOSU Core je cvičení pro všechny věkové skupiny s pomůckou BOSU.

BOSU® se stává ideálním pomůckou pro zdravé hubnutí, zpevnění celého těla, trénink vytrvalosti a celkové kondice. To vše bez zatěžování kloubů, tvrdých dopadů a namáhání kolen.

-->> více o BOSU

PowerFit

Kettlebell AktivniSport.czFunkční trénink není jen prázdný výraz. O tom Vás přesvědčíme na trénincích PowerFit, které budou koncipovány primárně jako kruhový trénink, nicméně jejich součástí bude vždy nácvik správného použití nářadí. Budeme využívat TRX, Kettlebells, velkou činku, hrazdu, kruhy a vše možné i nemožné, samozřejmě primárně svou vlastní hmotnost. 

-->> Co je to Funkční trénink?

Cvičení pro těhotné a po porodu

Cvičení pro těhotné Aktivnisport.czOd října přidáváme do nabídky skupinové Cvičení pro Těhotné a po porodu. Cílem těhotenského cvičení je předcházet nežádoucím změnám, ke kterým během těhotenství může dojít. Pravidelné cvičení vede ke zlepšení kondice v průběhu těhotenství, což samozřejmě přispívá i k snadnějšímu zvládnutí samotného porodu.

Cvičení pro těhotné bývá zpestřeno různými pomůckami, jako např. činkami, gumičkami, overbally, ale především gymnastickými míči, které právě při samotném porodu hrají důležitou roli. Nedílnou součástí cvičení v těhotenství je relaxace, nácvik správného dýchání při porodu, ukázky úlevových poloh a také nácvik správného a efektivního tlačení a používání pánevního dna a břišního lisu.

Individuální trénink

Dle zájmu a potřeb každého klienta připravíme individuální trénink na míru. Cvičit můžeme v tělocvičně, venku, nebo i u Vás doma. Pomůžeme se splněním specifických cílů ať je to již redukce hmotnosti a formování postavy nebo výkonnostní trénink sportovců. 

Vybrali jste si?

Nebo nám pošlete vzkaz přez kontaktní formulář a my se ozveme zpět.


Skupinové Cvičení

O co jde?

 • Moderní fitness není jen posilovna a bezduchá hromada svalů - chceme přiblížit sport všem a pomoci najít v něm zábavu.
 • Fitness cvičení pomáhá formovat postavu, buduje správné pohybové návyky, předchází a napravuje svalové dysbalance.

Nabízíme

 • 01 / Skupinové tréninky

  Cvičení ve skupině dodává tréninku náboj - trénink je zábavný a stále velmi efektivní

 • 02 / Individuální přístup

  Cvičíme jen v malých skupinách, snažíme se maximálně poznat každého klienta a vyjít maximálně vstříc jeho přáním a požadavkům

 • 03 / Velký výběr

  Máme na výběr širokou paletu sportů a tréninků - s námi si najdete cvičení, které bude pro Vás prospěšné a bude Vás i bavit.

 • 04 / Řešení pro každého

  Společně zvážíme Vaše možnosti a připravíme individuální tréninkové řešení

Doporučujeme k přečtení

 • 01 / SPS není TRXSM system není TRX

  Pépruhy u TRX nejsou gumy na SM system

 • 02 / Viscerální tukViscerální Tuk

  Není tuk jako tuk, co nám vlastně vadí?

 • 03 / Tréninkový deníktréninkový deník

  Proč evidovat trénink a jak vést tréninkový deník?

 • 04 / Funkční TréninkKettlebell funkční trénink

  Co si představit pod pojmem funkční trénink

 • 05 / Účinná redukce?Balkna

  Porovnání metod pro posouzení účinného hubnutí

 • 06 / Trénink na BalkněBalkna

  Popis základních cviků pro shybový posilovací trénink na hrazdě nebo desce

 • 07 / TRX TRX

  Nejmodernější a nejlepší FITNESS pomůcka pro funkční trénink

 • 08 / BOSU BOSU

  Informace o jedné z nejlepších pomůcek pro CORE trénink