602 546 184
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

TRX

TRX® závěsný posilovací systém je druh fitness cvičení, při kterém používáte vlastní tělesnou hmotnost a gravitaci. Společně cvičíme pravidelně každé pondělí, středu i pátek.

TRX 

Total-Body Resistance Exercise
(= Cviky pro zatížení celého těla) Suspension Training (Závěsný trénink).

TRX® se skládá ze dvou pevných popruhů nastavitelné délky zakončenými madly pro ruce či nohy. Samotné cvičení probíhá tak, že jedna část těla je vždy na podložce (zpravidla na zemi) a druhá je zavěšena na TRX®.

Závěsné cvičení na TRX®

Závěsné cvičení rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh, nikoli jen v lehu na zádech na zemi, jako zahrnuje většina tradičních cvičení na břišní svaly. Kromě toho nabízí řadu intenzivních pohybů zaměřených speciálně na břišní svaly.

Významné posilování těla je také spojeno se cviky na záda, ramena, hrudník, boky a nohy. Proto říkáme, že cvičení na TRX® procvičuje stále celé tělo.

TRX je pro začátečníky i pokročilé

jednou z úžasných vlastností systému TRX® je možnost současného cvičení různých výkonnostních skupin - každý si zvolí svou obtížnost a rychlost - tedy přizpůsobí náročnost cviku vlastní potřebě. Toto je na našich trénincích samozřejmostí, ale pokud byste měli pocit, že bude nepříjemné se rovnou zařadit do pokročilé skupiny, nebo se s tímto cvičením chystáte začít a chcete pomalu a po krůčkách, připravili jsme pro Vás možnost v podobě TRX pro začátečníky - na těchto trénincích jsou cviky detailně rozebrány a vysvětleny a protože cvičíme celkově i pomaleji, je zde více prostoru pro případné dotazy. TRX pro začátečníky máme v rozvrhu viditelně označené a proto neváhejte a pojďte si s námi zacvičit

TRX TRX
TRX TRX

Chcete to zkusit?

Napište nám přes náš kontaktní formulář.

  • nabídneme seznamovací lekci
  • připravíme individuální trénink speciálně pro Vás
  • nebo si můžete hned založit On-line Rezervaci pro svůj trénink
  • pokud budete chtít, přijedeme do Vaší tělocvičny a zacvičíme si společně

Co říkají naši klienti:


Opravdu efektivní trénink k posílení celého těla. Kombinací skvěle volených cviků, zkušeného, zábavného lektora a přátelského prostředí můžete jenom získat. Mou motivací jsou viditelné a citelné výsledky, posouvání vlastních hranic, zábavné tréninky v přátelském prostředí.

Lada Tesková


Cvičení mi dělá radost, mám dobrý pocit a odplavuje to stres. Baví mě výrazně individuální přístup, protože na jedné lekci je poměrně malý počet lidí a tak má trenér možnost sledovat, zda jsou cviky prováděné správně a opravovat chyby. Břéťa je trenér na svém místě, dokáže z lidí vytáhnout maximum a ví přesně co dělá. Cvičení je tak zábavné a maximálně účinné.

Petra Notová


Baví mě dobrý pocit při i po cvičení. BSV je příjemné místo, skvělý trenér Břéťa a jeho bezva rozcvičky i vlastní cvičení. Výsledkem je pro mě vždy velmi dobrý pocit ze cvičení a posouvání vlastních hranic.

Štěpánka Fialová


Začala jsem cvičit z vůdodů bolestí zad. Jsou zde vynikající služby v příjemném prostředí, s úžasným trenérem a vyhovujícím cvičebním programem.

Michaela Křížová