608 165 517
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

TRX

TRX® závěsný posilovací systém je druh fitness cvičení, při kterém používáte vlastní tělesnou hmotnost a gravitaci. Společně cvičíme pravidelně každé pondělí, středu i pátek.

TRX 

Total-Body Resistance Exercise
(= Cviky pro zatížení celého těla) Suspension Training (Závěsný trénink).

TRX® se skládá ze dvou pevných popruhů nastavitelné délky zakončenými madly pro ruce či nohy. Samotné cvičení probíhá tak, že jedna část těla je vždy na podložce (zpravidla na zemi) a druhá je zavěšena na TRX®.

Závěsné cvičení na TRX®

Závěsné cvičení rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh, nikoli jen v lehu na zádech na zemi, jako zahrnuje většina tradičních cvičení na břišní svaly. Kromě toho nabízí řadu intenzivních pohybů zaměřených speciálně na břišní svaly.

Významné posilování těla je také spojeno se cviky na záda, ramena, hrudník, boky a nohy. Proto říkáme, že cvičení na TRX® procvičuje stále celé tělo.

TRX je pro začátečníky i pokročilé

jednou z úžasných vlastností systému TRX® je možnost současného cvičení různých výkonnostních skupin - každý si zvolí svou obtížnost a rychlost - tedy přizpůsobí náročnost cviku vlastní potřebě. Toto je na našich trénincích samozřejmostí, ale pokud byste měli pocit, že bude nepříjemné se rovnou zařadit do pokročilé skupiny, nebo se s tímto cvičením chystáte začít a chcete pomalu a po krůčkách, připravili jsme pro Vás možnost v podobě TRX pro začátečníky - na těchto trénincích jsou cviky detailně rozebrány a vysvětleny a protože cvičíme celkově i pomaleji, je zde více prostoru pro případné dotazy. TRX pro začátečníky máme v rozvrhu viditelně označené a proto neváhejte a pojďte si s námi zacvičit

TRX TRX
TRX TRX

Chcete to zkusit?

Napište nám přes náš kontaktní formulář.

 • nabídneme seznamovací lekci
 • připravíme individuální trénink speciálně pro Vás
 • nebo si můžete hned založit On-line Rezervaci pro svůj trénink
 • pokud budete chtít, přijedeme do Vaší tělocvičny a zacvičíme si společně

O co jde?

 • Koučink je vztah mezi koučem a klientem, kdy kouč pomáhá nalézt a pojmenovat cíle klienta a následně napomáhá k co největší ekfektivitě konání při jejich dosažení
 • Můžete zkusit jeden koučovaný trénink, naplánovat si konzultaci měsíčně, nebo může být kouč s vámi na každém Vašem tréninku.

Nabízíme

 • 01 / Koučované tréninky

  Přijďte na tréninky, které vedeme a vyzkoušejte, jaké je to lézt s koučem, který Vám vymyslí cesty a následně Vám je i pomůže vylézt

 • 02 / Zefektivníme Vaši snahu

  Absolvujeme s Vámi celý trénink, rozebereme neostatky a navrhneme úpravy a řešení

 • 03 / Tréninkové plány

  Pomůžeme Vám sestavit individuální tréninkový plán, nebo navrhneme úpravy stávajícího

 • 04 / Máme řešení pro každého

  Společně zvážíme vaše možnosti i cíle a navrhneme ideální řešení