602 546 184
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Aktivní chvíle s rodinou

Také doma každou chvíli řešíte, jak strávit volný den či odpoledne s dětmi? Pojďte s námi vyzkoušet radost z lezeckého pohybu. Budete sami překvapeni, jak přirozený je tento pohyb pro děti.

Také neustále sundaváte svoje ratolesti z výšek a různých zakázaných míst? Zkuste jim jednou udělat radost a poslat je například pro sladkou odměnu do několika metrové výšky. Samozřejmě tentokrát na opravdové lezecké stěně a řádně navázané a jištěné.

Dětem je od narození vlastní chuť k překonávání překážek. U někoho je nutné ji v pravou chvíli trochu podpořit, u jiného zase naopak v rámci bezpečí trochu přibrzdit. Lezení je ideální prostředek nejen k procvičení celého těla, ale i vůle a odhodlání. Výsledkem je pak dobrý pocit a příjemná fyzická únava. Vedle zvýšení tělesné kondice může být právě lezení také velice přínosné pro zvýšení sebevědomí u dětí. Vždyť ve kterém jiném sportu bývají začínající děti obvykle lepší než jejich začínající rodiče? Nevěříte? Přijďte se přesvědčit a o společné zážitky budete mít postaráno.

Kladete si otázku, co když děti nebude lezení bavit? I to je možné. V dnešní době je již ve většině lezeckých center také dětský koutek, takže si vaše ratolesti mohou "zařádit" tam a lezení můžete vyzkoušet alespoň Vy velcí. Třeba se lezení stane Vaší novou společnou rodinnou aktivitou. Rádi Vás podpoříme při startu i kdykoliv později.

Lezení

Doporučujeme

Full Servis

 • 01 / Bezpečnost na 1. místě

  Bezpečnost je absolutně na prvním místě. Chceme, abyste si vždy odnesli jen pozitivní zážitky.

 • 02 / Zkušení instruktoři

  Všichni naši instruktoři mají za sebou již stovky výstupů a rádi Vám budou předávat své zkušenosti.

 • 03 / Zajištění výstroje

  Veškeré horolezecké vybavení zajistíme v té nejlepší kvalitě.

 • 04 / Pojištění

  Na přání zařídíme úrazové pojištění.

 • 05 / Super zážitek

  Pojďte si zalézt, nebudete litovat.