602 546 184
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Kde cvičíme

Na naše fitness tréninky můžete přijít do tělocvičny Body & Soul Vitality B. Smetany 29 v Českých Budějovicích.

Najdete náspodle loga BSV nad Modrými vraty. Pak stačí projít dvorem a dveřmi s nápisem Cvičárna.

Mapa Kde cvičíme - BS Vitality 

Pro přihlášení na trénink využijte rezervačního systému

 TRX

TRX v BSV

BOSU

BOSU v BSV

Kettlebell

AktivníSport Kettlebell

SM Systém

AktivníSport SM system

Co říkají naši klienti:


Začala jsem cvičit, protože jsem chtěla silnější ruce pro smečování v badmintonu. Líbí se mi, že jsme víceméně ustálená skupina lidí, po těch letech už se známe. Velké plus je v tom, že mě nebolí záda (kancelářská práce). Cvičím s Břéťou už několik let, chtěla jsem zlepšit výkony v badmintonu. Ten už nehraji, zůstala jsem u TRX :-) Kvůli mé kancelářské práci je pohyb důležitý, nebolí mě záda, dám si do těla, popovídáme si s lidmi ze cvičení. Jsem moc ráda, že nás není tolik, ale max. 10 lidí, je čas na korekci pohybů, postoje, aby si cvičenec neublížil. Je super, jak Bŕéťa dokáže lidi motivovat, žádný tréning není stejný, používá různé pomůcky a vybavení. Také oceňuji, jak nám (kdo chce) pravidelně měří váhu, tuk v těle, svalovou hmotu, sleduje progres. Zároveň dokáže i poradit s výživou.

Lada Ječmenová


Jsem závislá na sportu:-), snažím se o udržení postavy i fyzičky. Odměnou je dobrý pocit ze sebe samé, endorfiny a díky trenérovi mnohem lepší nálada. Břéťa jako trenér výborný, neustále nabitý energií, jak fyzickou tak duševní:-) , má smysl pro humor a hlavně nám umí dát pořádně do těla...i kdyz se nám zrovna nechce:-) A TRX jako cvičení za mně vysoce účinné a efektivní, jak na formování postavy, tak na výkonnost. Mohu jen doporučit!

Marcela Jungwirthová


Cvičím pro radost, lepší náladu a i proti bolesti zad.  Služby hodnotím na jedničku s hvězdičkou. Cvičení je každou hodinu jiné, hodiny jsou náročné, ale zábavné. Břéťa je navíc super trenér, který mě přinutí jet na maximum a odcházet domů s dobrým pocitem a zlepšením z každého tréninku.

Marie Toncarová


Je potřeba se zlepšovat, Nejsem se sebou spokojená a TRX mě oslovilo a trenér to dela dobře.

Gabriela Valentová