602 546 184
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Sám nebo v tandemu

Kladete si otázku zda jít na samostatný seskok nebo na tandem? Věřte, že jde o podobný rozdíl jako volit, zda se svezete v autě, nebo si uděláte řidičák.

Tandem

je nejbezpečnější způsob seznámení s parašutismem. Když půjdete na tandem, tak prostě přijdete na letiště v dohodnutou dobu, instruktor si Vás ustrojí do padákového postroje, vysvětlí Vám, co bude následovat a jdete k letadlu. Letadlo vystoupá do 4 km, Váš tandem pilot (Váš instruktor) s Vámi vyskočí z letadla a pak máte cca jednu minutu volného pádu. Poté otevře padák a užijete si ještě dalších asi 5 minut letu na padáku, po kterém následuje měkké přistání na plochu letiště.

Jedná se o adrenalinový zážitek a do jisté míry i Vaši zkoušku odvahy. Jde o parádní zážitek, který před Vámi zažili už tisíce lidí, ale ne každému to stačí. Mnozí si položili jednoduchou otázku, jaká je to zkouška a jaký je to sportovní výkon, když vše za Vás dělá instruktor?

Pro ty, co chtějí nejen svézt, ale chtějí se naučit i "řídit", je tu: 

Samostatný seskok s padákem

Rozhodnete-li se pro samostatný seskok s padákem, čeká Vás skoro celý den příprav, než si vůbec vezmete na záda padák. Nejprve se musíte naučit vše potřebné k tomu, aby byl seskok co nejbezpečnější, protože na konci základního výcviku budete konečně připraveni poprvé samostatně vyskočit z letadla. Na poprvé sice neabsolvujete minutový volný pád (padák se Vám otevře asi po třech veřichách), ale ve vzduchu budete sami a od výskoku až po přistání je to jen na Vás. To už je opravdový sportovní výkon, který kvatitně prověří Vaši fyzickou i psychickou kondici. 

Jdete do toho?

podívejte se na Temíny kurzů

Nebo stále ještě nevíte? KONTAKTUJTE NÁS, rádi Vám pomůžeme s rozhodnutím.

Parašutismus

Doporučujeme

Full Servis

  • 01 / Bezpečnost na 1. místě

   Bezpečnost je absolutně na prvním místě. Chceme, abyste si vždy odnesli jen pozitivní zážitky.

  • 02 / Zkušení instruktoři

   Všichni naši instruktoři mají za sebou již stovky seskoků a rádi Vám budou předávat své zkušenosti.

  • 03 / Zajištění výstroje

   Veškeré padákové vybavení zajistíme v té nejlepší kvalitě.

  • 04 / Pojištění

   Na přání zařídíme úrazové pojištění.

  • 05 / Super zážitek

   Pojďte si skočit, nebudete litovat.