602 546 184
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Ceník

Zde naleznete základní nabídku našich služeb. Ke každému zákazníkovi ale přistupujeme individuální a služby i ceny upravíme podle jeho potřeb. Pokud si nevyberete z níže uvedené nabídky, určitě nás kontaktujte pro nabídku na míru.

Funkční trénink - TRX, BOSU, Kettlebell, Vlastní váha  

  • Skupinový trénink ........................ 200,-
  • Skupinový trénink 12 vstupů........2000,-

Vstupenky z BSV jsou použitelné i na naše tréninky i v KMCB 

pro platbu převodem použijte účet 670100-2203599104/6210 jako VS uveďte aktuální datum a do poznámky napište své jméno a mail. Obratem vystavíme faktru a na tréninku dostanete vstupenku. 

  • Individuální trénink....................................600,-
  • Individuální trénink 5x................................2600,-

Vybrali jste si?

Není na co čekat - REZERVUJTE si svou lekci

Tento ceník je opravdu pouze orientační, pro konkrétní nabídku a Vaši cenu nás neváhejte kontaktovat KONTAKTUJTE NÁS

Co říkají naši klienti:


Začala jsem cvičit,protože chci změnit postavu, odstranit bolesti zad a zlepšit kondici. Mojí motivací cvičit jsou vidtelné výsledky. Na TRX s Břéťou se vždy těším. Jeho kamarádský přístup mi maximálně vyhovuje a pomáhá překonat mé hranice a někdy i bolest :o). Chválím také perfektní rezervační systém.

Veronika Stulíková


Baví mě pohyb. Cvičením pěstuji sebekázeň. Břéťa je výborný trenér, umí vyhecovat, poradit, aby cvik byl proveden správně. Každý trénink je originální a plný překvapení. Trénink se odehrává v přátelském duchu. TRX Vás naučí lépe ovládat tělo i mysl, dojde u vás ke sladění obojího. Nepříjemnosti Vás tak snadno nerozhodí. Po každém cvičení se člověk cítí spokojený.

Martina Hanzalová


Začal jsem cvičit z vůdodů bolestí zad. Cvičení mě baví a pomáhá, navíc je to jeden z mála sportů, který mohu provozovat s partnerkou. Na cvičení s TRX se vždy moc těším, domů odcházím zničený, ale šťastný.

Martin Beneš


TRX je cvičení, které prověří fyzickou zdatnost a výdrž. Na hodiny chodím ráda, tím spíš, že je vede dobrý trenér a potkávám se tam se skvělými lidmi. Baví mě čím dál tím víc. Každému mohu jen doporučit.

Anežka Šváchová