608 165 517
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Jak jsme aktivní

Přečtěte si více o našich aktivitách. Články, fotky, videa a reporty z akcí které pořádáme, nebo kterých jsme se měli možnost zúčastnit.

TRX pro začátečníky i pokročilé

Zveme Vás na tréninky pro začátečníky. Najdete nás na naší klasické adrese v Body & Soul Vitality (B. Smetany 29) a nově i v úterý a ve čtvrtek v Krav Maga centru CB (Pražská 2729)

Více

Semináře

Připravili jsme pro Vás semináře, na kterých společně zodpovíme otázky ohledně stravy i sportovního výkonu.

Více

Kurz Instruktor lezení na umělé stěně 2017

Ve spolupráci se školícím střediskem SportBP pro Vás připravujeme akreditované Kurzy Instruktor lezení na umělé stěně. Kurzy proběhnnou na podzim 2017 v Praze, Brně a v Písku.

Více

Kurz Instruktor Skalního lezení

Ve spolupráci se školícím střediskem SportBP pro Vás připravujeme akreditovaný Kurz Instruktor Skalního lezení. Kurz proběhne na přelomu září a října 2017 v na skalách u Bechyně.

Více

Lezecký trénink síly

Po vzoru 10boy Adama Ondry jsme pro Vás připravili koncept lezeckého posilovacího tréninku. Jedná se o kruhový trénink, kde si zvolíte libovolný počet disciplín a uděláte 2-4 kola dle chuti a síly :) Trénujeme na originálních chytech od A-Muerte na stejných jako se soutěží v lezeckém 10boy.

Více

Kurz Instruktor lezení na umělé stěně v Písku a v Táboře

Ve spolupráci se školícím střediskem SportBP pro Vás připravujeme akreditovaný Kurz Instruktor lezení na umělé stěně. Licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení. Kurz proběhne v napodzim 2016 Písku a v Ostravě

Více

Základní kurz Slaňování

Slaňování je jedna za základních dovedností lezců, záchranářů, vojáků a všech. Kteří potřebují bezpečně sestoupit v kolmém nebo velmi těžko schůdném terénu. Jedná se také o atraktivní adrenalinový zážitek. Proto jsme ve spolupráci se společností STACS pro Vás připravili kurz, kde se vše potřebné naučíte pod dohledem profesionálů.

Více

Posila do týmu

OD ledna 2016 jsme zahájili spolupráci s Petrou Krejčovou, která pro Vás připraví čtvrteční hodiny TRX.

Více

Dárkové poukazy on-line

Dárkový poukaz je ideálním dárkem pro všechny vyznavače aktivního života. Sami si vyberou za co jej vymění.

Více

Kurz bezpečné lezení na umělé stěně

Připravili jsme pro Vás kurzy bezpečného lezení na umělé stěně. Lezecký seminář pro začátečníky a mírně pokročilé. Tento kurz si klade za cíl seznámit Vás s problematikou lezení na umělé stěně, tak aby lezení pro Vás nebylo rizikem ale skvělou zábavou.

Více


<< předchozí 1 2 3 4 5 6 následující >>