602 546 184
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Jak jsme aktivní

Přečtěte si více o našich aktivitách. Články, fotky, videa a reporty z akcí které pořádáme, nebo kterých jsme se měli možnost zúčastnit.

Jarní Camp 2019

Ve spolupráci s KravMaga centrem České Budějovice Vás 17.-19.5. zveme na Jarní tréninkový CAMP do Lenory

Více

Kurz lezení nejen pro začátečníky

Zveme Vás na víkendový kurz lezení nejen pro začátečníky. Kurz proběhne o víkendu 26-27.1. 2019 na stěně v Písku

Více

Kurz Instruktor lezení na umělé stěně 2018

Ve spolupráci se školícím střediskem SportBP pro Vás připravujeme akreditované Kurzy Instruktor lezení na umělé stěně. Kurzy proběhnou na podzim 2018 v Praze, Brně a v Písku.

Více

TRX pro začátečníky i pokročilé

Zveme Vás na tréninky pro začátečníky. Najdete nás na naší klasické adrese v Body & Soul Vitality (B. Smetany 29) a také v Krav Maga centru CB (Pražská 2729)

Více

Nový ceník Fitness

Od září 2018 začne platit nový ceník našich fitness lekcí. Nově bude možné použít předplacených vstupů aktivnisport.cz i na naše tréninky v KMCB a novinkou budou zvýhodněné vstupy při platbě převodem. Jsou pro Vás připravené vylepšené sociály, dělá se nová sprcha a čeká nás i úprava šaten.

Více

Kurz Instruktor Skalního lezení

Ve spolupráci se školícím střediskem SportBP pro Vás připravujeme akreditovaný Kurz Instruktor Skalního lezení. Kurz proběhne na přelomu září a října 2018 v na skalách u Bechyni.

Více

Specifika Dětské Výživy

Děti nejsou jen malý dospělí :) Dětská výživa má svá specifika, které je třeba respektovat tak aby děti měli maximální předpoklad ke zdravému vývoji. Zveme Vás na seminář zaměřený speciálně na výživu dětí.

Více

Semináře

Připravili jsme pro Vás semináře, na kterých společně zodpovíme otázky ohledně stravy i sportovního výkonu.

Více

Lezecký trénink síly

Po vzoru 10boy Adama Ondry jsme pro Vás připravili koncept lezeckého posilovacího tréninku. Jedná se o kruhový trénink, kde si zvolíte libovolný počet disciplín a uděláte 2-4 kola dle chuti a síly :) Trénujeme na originálních chytech od A-Muerte na stejných jako se soutěží v lezeckém 10boy.

Více

Kurz Instruktor lezení na umělé stěně v Písku a v Táboře

Ve spolupráci se školícím střediskem SportBP pro Vás připravujeme akreditovaný Kurz Instruktor lezení na umělé stěně. Licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení. Kurz proběhne v napodzim 2016 Písku a v Ostravě

Více


<< 1 2 3 4 5 6 7 >>