608 165 517
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Jak jsme aktivní

Přečtěte si více o našich aktivitách. Články, fotky, videa a reporty z akcí které pořádáme, nebo kterých jsme se měli možnost zúčastnit.

Kurz bezpečné lezení na umělé stěně

Připravili jsme pro Vás kurzy bezpečného lezení na umělé stěně. Lezecký seminář pro začátečníky a mírně pokročilé. Tento kurz si klade za cíl seznámit Vás s problematikou lezení na umělé stěně, tak aby lezení pro Vás nebylo rizikem ale skvělou zábavou.

Více

Seminář o tréninku v Plzni

Lezete, trénujete a nezlepšujete se? Chcete začít svůj trénink také úročit? Chcete zapracovat na své technice? Chcete se naučit, jak techniku trénovat a pochopit základní principy pohybu při lezení? Rádi byste zlepšili svou silovou připravenost, ale do posilovny se vám nechce a na speciální silový trénink si ještě netroufáte?

Více

Písek - kurz instruktor lezení na umělé stěně

V neděli 18.10. 2015 skončil v Písku letošní instruktorský kurz - akreditovaný kurz pro instruktory lezení na umělé stěně. Je na místě pogratulovat úspěšným absolventům a popřát jim hodně zdaru do jejich další práce.

Více

Srpnový Základní výcvik

Letní termín základního výcviku parašutismu proběhl 7. - 9. 8. a od víkendu mezi námi chodí 3 noví paragáni :)

Více

Kurz Lezecký trénink

Připravili jsme pro Vás unikátní tréninkový cyklus 8 seminářů / tréninků, které Vás zasvětí do tajů lezeckého tréninku a pomůžou Vám na cestě vzhůru.

Více

Kurz Instruktor lezení na umělé stěně

Ve spolupráci se školícím střediskem SportBP a Stěnou Písek pro Vás připravujeme akreditovaný Kurz Instruktor lezení na umělé stěně. Licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení. Kurz proběhne v průběhu října 2015

Více

TRX s AktivníSport.cz v BSV

TRX trénink s AktivníSport.cz v Body & Soul Vitality očima profesionálního fotografa Martina Hrubého.

Více

Buďte aktivní i na jaře 2015

Na jaro 2015 jsme pro Vás připravili spoustu akcí. Ať jsou to naše pravidelné Fitness tréninky TRX, SM systému, BOSU a Kettlebells nebo i kurzy parašutismu a lezení.

Více

Lezení na naší stěně

Pár záběrů z naší bouldrové stěny na Oskarce v Českých Budějovicích.

Více

Dárkové poukazy

Lámete si hlavu, jaký vymyslet vánoční dárek? Co zkusit dárkový poukaz. Darujete radost a zážitek.

Více


<< předchozí 1 2 3 4 5 6 následující >>