602 546 184
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Jak jsme aktivní

Přečtěte si více o našich aktivitách. Články, fotky, videa a reporty z akcí které pořádáme, nebo kterých jsme se měli možnost zúčastnit.

Kurz Instruktor lezení na umělé stěně v Písku a v Táboře

Ve spolupráci se školícím střediskem SportBP pro Vás připravujeme akreditovaný Kurz Instruktor lezení na umělé stěně. Licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení. Kurz proběhne v napodzim 2016 Písku a v Ostravě

Více

Základní kurz Slaňování

Slaňování je jedna za základních dovedností lezců, záchranářů, vojáků a všech. Kteří potřebují bezpečně sestoupit v kolmém nebo velmi těžko schůdném terénu. Jedná se také o atraktivní adrenalinový zážitek. Proto jsme ve spolupráci se společností STACS pro Vás připravili kurz, kde se vše potřebné naučíte pod dohledem profesionálů.

Více

Posila do týmu

OD ledna 2016 jsme zahájili spolupráci s Petrou Krejčovou, která pro Vás připraví čtvrteční hodiny TRX.

Více

Dárkové poukazy on-line

Dárkový poukaz je ideálním dárkem pro všechny vyznavače aktivního života. Sami si vyberou za co jej vymění.

Více

Kurz bezpečné lezení na umělé stěně

Připravili jsme pro Vás kurzy bezpečného lezení na umělé stěně. Lezecký seminář pro začátečníky a mírně pokročilé. Tento kurz si klade za cíl seznámit Vás s problematikou lezení na umělé stěně, tak aby lezení pro Vás nebylo rizikem ale skvělou zábavou.

Více

Seminář o tréninku v Plzni

Lezete, trénujete a nezlepšujete se? Chcete začít svůj trénink také úročit? Chcete zapracovat na své technice? Chcete se naučit, jak techniku trénovat a pochopit základní principy pohybu při lezení? Rádi byste zlepšili svou silovou připravenost, ale do posilovny se vám nechce a na speciální silový trénink si ještě netroufáte?

Více

Písek - kurz instruktor lezení na umělé stěně

V neděli 18.10. 2015 skončil v Písku letošní instruktorský kurz - akreditovaný kurz pro instruktory lezení na umělé stěně. Je na místě pogratulovat úspěšným absolventům a popřát jim hodně zdaru do jejich další práce.

Více

Srpnový Základní výcvik

Letní termín základního výcviku parašutismu proběhl 7. - 9. 8. a od víkendu mezi námi chodí 3 noví paragáni :)

Více

Kurz Lezecký trénink

Připravili jsme pro Vás unikátní tréninkový cyklus 8 seminářů / tréninků, které Vás zasvětí do tajů lezeckého tréninku a pomůžou Vám na cestě vzhůru.

Více

Kurz Instruktor lezení na umělé stěně

Ve spolupráci se školícím střediskem SportBP a Stěnou Písek pro Vás připravujeme akreditovaný Kurz Instruktor lezení na umělé stěně. Licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení. Kurz proběhne v průběhu října 2015

Více


<< 1 2 3 4 5 6 7 >>