608 165 517
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Jak jsme aktivní

Přečtěte si více o našich aktivitách. Články, fotky, videa a reporty z akcí které pořádáme, nebo kterých jsme se měli možnost zúčastnit.

Na skok do Kaplice

Krásný vyhlídkový let po jihočeském kraji a super seskok do Kaplice na psí závody.

Více

Podzimní tréninkové semináře

Lezete, trénujete a nezlepšujete se? Chcete začít svůj trénink také úročit? Chcete zapracovat na své technice? Chcete se naučit, jak techniku trénovat a pochopit základní principy pohybu při lezení? Rádi byste zlepšili svou silovou připravenost, ale do posilovny se vám nechce a na speciální silový trénink si ještě netroufáte?

Více

TRX trénink

Pojďte si s námi zacvičit na TRX. Zdravě zaposilovat a zatížit celé tělo při bezkonkurenčně nejlepším funkčním tréninku.

Více

Instruktor lezení na umělé stěně

Ve spolupráci se školícím střediskem SportBP a Stěnou Písek jsme pro Vás připravili Instruktorský Kurz pro lezení na umělé stěně. Licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení.

Více

Video Ičići

Krátké video z DWS v Chorvatském Ičići. Super lezení, super koupačka, prostě super aktivní dovolená.

Více

Nová TRX

Právě jsme rozbalili další fungl nové TRX sety. Že nevíte co je TRX? Jedná se o závěsný posilovací systém, který dovolí procivičit s vlastní vahou komplet celé tělo.

Více

DWS Ičići

Chorvatsko, koupání, potápění a hlavně lezení - DWS - tedy bouldering nad vodou Deep Water Soloing. DWS je nový moderní styl lezení, kdy se leze bez jištní nad vodou a případný pád by neměl být nebezpečný. Absolutní volnost pohybu, absolutní romantika, jedním slovem nádhera.

Více

Seminář lezecká technika

Zveme Vás na 26.6. od 19:00 do Lezeckého Centra Písek na Seminář o technice lezení. Dozvíte se jak lze lezeckou techniku popsat slovy, jak se jí učit a jak jí samostatně nebo v partě trénovat.

Více

3. běh pro radost

Pojďte si už po druhé společně zaběhat. Připadá vám že slova běh a radost nejdou dohromady? Pojďte se přesvědčit že jdou.

Více

Tréninkový Seminář Sportovní lezení

Odpovídají vaše výsledky vynaloženému úsilí? Jste se svými výsledky spokojeni? Pokud se vám zdá, že máte na víc, je možná na čase zamyslet se, zda by vynaložené úsilí nešlo využít lépe.

Více


<< předchozí 1 2 3 4 5 6 následující >>