608 165 517
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Jak jsme aktivní

Přečtěte si více o našich aktivitách. Články, fotky, videa a reporty z akcí které pořádáme, nebo kterých jsme se měli možnost zúčastnit.

Instruktorský Kurz lezení na umělé stěně

O víkendu skončil kurz pro instruktory lezení na umělé stěně, který jsme kompletně připravili a pořádali ve spolupráci se Stěnou Písek a SportBP. Kurz byl velmi úspěšný a díky němu je mezi námi 18 nových instruktorů lezení.

Více

Lezecký Kurz pro Skauty

0 víkendu 8.-10.11. jsme uspořádali lezecký kurz pro Skautský oddíl Hvězdičky. Sešlo se nám 13 dětí s rodiči a i když jsme čekali děti malinko větší, povedla se nám krásná akce ku spokojenosti nás i dětí.

Více

Podzimní ZV

Video z podzimního základního výcviku parašutistů na Hosíně. Máme 5 nových spokojených skokanů. Veliká gratulace k prvnímu seskoku a doufáme že nezůstane jen u něj.

Více

Na skok do Kaplice

Krásný vyhlídkový let po jihočeském kraji a super seskok do Kaplice na psí závody.

Více

Podzimní tréninkové semináře

Lezete, trénujete a nezlepšujete se? Chcete začít svůj trénink také úročit? Chcete zapracovat na své technice? Chcete se naučit, jak techniku trénovat a pochopit základní principy pohybu při lezení? Rádi byste zlepšili svou silovou připravenost, ale do posilovny se vám nechce a na speciální silový trénink si ještě netroufáte?

Více

TRX trénink

Pojďte si s námi zacvičit na TRX. Zdravě zaposilovat a zatížit celé tělo při bezkonkurenčně nejlepším funkčním tréninku.

Více

Instruktor lezení na umělé stěně

Ve spolupráci se školícím střediskem SportBP a Stěnou Písek jsme pro Vás připravili Instruktorský Kurz pro lezení na umělé stěně. Licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení.

Více

Video Ičići

Krátké video z DWS v Chorvatském Ičići. Super lezení, super koupačka, prostě super aktivní dovolená.

Více

Nová TRX

Právě jsme rozbalili další fungl nové TRX sety. Že nevíte co je TRX? Jedná se o závěsný posilovací systém, který dovolí procivičit s vlastní vahou komplet celé tělo.

Více

DWS Ičići

Chorvatsko, koupání, potápění a hlavně lezení - DWS - tedy bouldering nad vodou Deep Water Soloing. DWS je nový moderní styl lezení, kdy se leze bez jištní nad vodou a případný pád by neměl být nebezpečný. Absolutní volnost pohybu, absolutní romantika, jedním slovem nádhera.

Více


<< 1 2 3 4 5 6 7 >>