608 165 517
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Jak jsme aktivní

Přečtěte si více o našich aktivitách. Články, fotky, videa a reporty z akcí které pořádáme, nebo kterých jsme se měli možnost zúčastnit.

Seminář lezecká technika

Zveme Vás na 26.6. od 19:00 do Lezeckého Centra Písek na Seminář o technice lezení. Dozvíte se jak lze lezeckou techniku popsat slovy, jak se jí učit a jak jí samostatně nebo v partě trénovat.

Více

3. běh pro radost

Pojďte si už po druhé společně zaběhat. Připadá vám že slova běh a radost nejdou dohromady? Pojďte se přesvědčit že jdou.

Více

Tréninkový Seminář Sportovní lezení

Odpovídají vaše výsledky vynaloženému úsilí? Jste se svými výsledky spokojeni? Pokud se vám zdá, že máte na víc, je možná na čase zamyslet se, zda by vynaložené úsilí nešlo využít lépe.

Více

BOSU CORE training

Připravili jsme pro Vás skupinové cvičení na BOSU. Cvičit budeme ve sportovním klubu RB v Českých Budějovicích - bývalý Holiday Fitness Club, OD Družba, Pražská 67

Více

2. Běh pro Radost

Pojďte si už po druhé společně zaběhat. Připadá vám že slova běh a radost nejdou dohromady? Pojďte se přesvědčit že jdou.

Více

Budějovický Pohár 2013

Na Budějovický Pohár v parašutismu se víkendu se na letišti Hosín sešlo 25 soutěžících a protože nám přálo i počasí, odskákali jsme celou denní část - 6 kol, 2 noční a ještě jsme stihli i nedělní finále. Pojďte se se námi podívat na video ze soutěže.

Více

Cvičení na balančních podložkách

Všichni známe Bosu - je to ten půlmíč co na něm cvičí holky ve fitku. Ale to je jen půlka pravdy. Bosu je balanční podložka pro každého, která dokáže vyvést z rovnováhy i zkušeného sportovce. Že umíte dělat dřepy? Kliky? Tak to zkuste na Bosu a zjistíte, že stále máte rezervy ke zlepšení. A v neposlední řadě - je to super zábava.

Více

Open Pilates workshop towel work

V pátek 10.5. jsme měli možnost se zúčastnit Workshopu Pilates, který pro nás připravila Vanda Bubenová z Lázní Kalokagathia - Pilates centra Olomouc.

Více

Běh pro radost

Máte pocit, že slova běh a radost nemohou mít nic společného? Pojďme to společně vyzkoušet – jednou, dvakrát nebo třeba pravidelně. Uspořádali jsme pro Vás na společné běhání, jehož délku a tempo si můžeme zvolit sami.

Více

První ZV roku 2013

Konečně se sešlo dobré počasí, letuschopný letoun a vše potřebné k uspořádání Základního Parašutistického výcviku. Vše proběhlo dle plánu a od neděle mezi námi chodí 3 noví úspěšní skokani a 2 lehce pokročilí.

Více


<< -2 -1 1 2 3 4 5 6 7 >>