608 165 517
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Jak jsme aktivní

Přečtěte si více o našich aktivitách. Články, fotky, videa a reporty z akcí které pořádáme, nebo kterých jsme se měli možnost zúčastnit.

BOSU CORE training

Připravili jsme pro Vás skupinové cvičení na BOSU. Cvičit budeme ve sportovním klubu RB v Českých Budějovicích - bývalý Holiday Fitness Club, OD Družba, Pražská 67

Více

2. Běh pro Radost

Pojďte si už po druhé společně zaběhat. Připadá vám že slova běh a radost nejdou dohromady? Pojďte se přesvědčit že jdou.

Více

Budějovický Pohár 2013

Na Budějovický Pohár v parašutismu se víkendu se na letišti Hosín sešlo 25 soutěžících a protože nám přálo i počasí, odskákali jsme celou denní část - 6 kol, 2 noční a ještě jsme stihli i nedělní finále. Pojďte se se námi podívat na video ze soutěže.

Více

Cvičení na balančních podložkách

Všichni známe Bosu - je to ten půlmíč co na něm cvičí holky ve fitku. Ale to je jen půlka pravdy. Bosu je balanční podložka pro každého, která dokáže vyvést z rovnováhy i zkušeného sportovce. Že umíte dělat dřepy? Kliky? Tak to zkuste na Bosu a zjistíte, že stále máte rezervy ke zlepšení. A v neposlední řadě - je to super zábava.

Více

Open Pilates workshop towel work

V pátek 10.5. jsme měli možnost se zúčastnit Workshopu Pilates, který pro nás připravila Vanda Bubenová z Lázní Kalokagathia - Pilates centra Olomouc.

Více

Běh pro radost

Máte pocit, že slova běh a radost nemohou mít nic společného? Pojďme to společně vyzkoušet – jednou, dvakrát nebo třeba pravidelně. Uspořádali jsme pro Vás na společné běhání, jehož délku a tempo si můžeme zvolit sami.

Více

První ZV roku 2013

Konečně se sešlo dobré počasí, letuschopný letoun a vše potřebné k uspořádání Základního Parašutistického výcviku. Vše proběhlo dle plánu a od neděle mezi námi chodí 3 noví úspěšní skokani a 2 lehce pokročilí.

Více

Lezecké závody v Písku

16.3. jsme se zúčastnili v Písku jarního kola soutěže LezeTop CUP. Já jsem jako jeden z pořadatelů předlézal finálové cesty a Monča soutěžila. Bylo z toho pěkné 4. místo.

Více

Foto ze základního výcviku

Podívejte se na základní výcvik zachycený okem profesionálního fotografa. Foto Štěpán Jusko - srpen 2012.

Více

Poslední seskok sezony 2012

Možná poslední seskok sezony 2012 - 8.12. na Mikuláše na Hosíně. Zima byla jako v Rusku, ale ty pohledy na mraky shora byly úžasné:) Jestli to byl poslední seskok roku 2012, tak stál opravdu za to.

Více


<< předchozí -3 -2 -1 1 2 3 4 5 6
následující
>>