608 165 517
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Jak jsme aktivní

Přečtěte si více o našich aktivitách. Články, fotky, videa a reporty z akcí které pořádáme, nebo kterých jsme se měli možnost zúčastnit.

Dubnové Seskoky

Počasí nám přeje, technika připravená, je čas pověnovat se našim "mladým" a nadějným studentům paragánům. Video pokračovacích seskoků na LKHS

Více

Lezecké Tréninkové semináře

Lezete, trénujete a nezlepšujete se? Chcete svůj trénink konečně zúročit? Tréninková sezona je sice skoro u konce, ale lépe začít pozdě než nikdy. Pojďte na sobě začít konečně pracovat efektivně a funkčně.

Více

Seminář Funkční tělo

V sobotu 8.3. pro Vás pořádáme seminář o Funkčním tréninku a cvičení s vlastní váhou metodou Pilates

Více

Zahájení parašutistické sezony na Hosíně

Únorové počasí nám letos dopřává. A protože nyní vyšel slunečný teplý den i na neděli, rozhodli jsme se provětrat letadlo i padáky. Výsledkem jsou 4 spokojení skokani a 1 spokojený pilot:)

Více

BOSU Cardio a Kettlebells Force

Vážíme si Vaší důvěry a zájmu o naše tréninky. Chceme Vám přinášet stále lepší služby a více zábavy, proto neustále pracujeme na vlastním profesním růstu. V poslední době jsme přidali do našeho záběru BOSU Cardio a tento týden i úspěšné školení Kettlebells Force.

Více

Power Fit

Máme pro Vás hodinu Funkčního tréninku. Při cvičení se nebudeme omezovat na jedno specifické nářadí. Zapojíme vlastní váhu, TRX, BOSU, Kettlebells, hrazdu a vše, co nám pomůže vytvarovat postavu a zvětšit sílu. Každý pátek od 18:00 v Body & Soul Vitality.

Více

BOSU v BSV

Po pauze opět začínáme cvičit s BOSU. Přijďte si s námi zacvičit na BOSU v Českých Budějovicích. Pravidelné tréninky v Body & Soul Vitality každý čtvrtek od 17 do 18:00.

Více

Zvýhodněné vstupy

K Vánocům jsme pro Vás připravili zvýhodněné vstupenky na lezení i cvičení TRX.

Více

Seskoky v Prosinci

Kdo by si nechtěl skočit v prosinci z letadla bez dveří? Že bude zima jak v ruském filmu bylo všem jasné, ale že od 200m bude teplota díky inverzi stoupat až ke snesitelným 10° nás všechny překvapilo.

Více

Instruktorský Kurz lezení na umělé stěně

O víkendu skončil kurz pro instruktory lezení na umělé stěně, který jsme kompletně připravili a pořádali ve spolupráci se Stěnou Písek a SportBP. Kurz byl velmi úspěšný a díky němu je mezi námi 18 nových instruktorů lezení.

Více


<< předchozí 1 2 3 4 5 6 7 následující >>