608 165 517
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Jak jsme aktivní

Přečtěte si více o našich aktivitách. Články, fotky, videa a reporty z akcí které pořádáme, nebo kterých jsme se měli možnost zúčastnit.

Zahájení parašutistické sezony na Hosíně

Únorové počasí nám letos dopřává. A protože nyní vyšel slunečný teplý den i na neděli, rozhodli jsme se provětrat letadlo i padáky. Výsledkem jsou 4 spokojení skokani a 1 spokojený pilot:)

Více

BOSU Cardio a Kettlebells Force

Vážíme si Vaší důvěry a zájmu o naše tréninky. Chceme Vám přinášet stále lepší služby a více zábavy, proto neustále pracujeme na vlastním profesním růstu. V poslední době jsme přidali do našeho záběru BOSU Cardio a tento týden i úspěšné školení Kettlebells Force.

Více

Power Fit

Máme pro Vás hodinu Funkčního tréninku. Při cvičení se nebudeme omezovat na jedno specifické nářadí. Zapojíme vlastní váhu, TRX, BOSU, Kettlebells, hrazdu a vše, co nám pomůže vytvarovat postavu a zvětšit sílu. Každý pátek od 18:00 v Body & Soul Vitality.

Více

BOSU v BSV

Po pauze opět začínáme cvičit s BOSU. Přijďte si s námi zacvičit na BOSU v Českých Budějovicích. Pravidelné tréninky v Body & Soul Vitality každý čtvrtek od 17 do 18:00.

Více

Zvýhodněné vstupy

K Vánocům jsme pro Vás připravili zvýhodněné vstupenky na lezení i cvičení TRX.

Více

Seskoky v Prosinci

Kdo by si nechtěl skočit v prosinci z letadla bez dveří? Že bude zima jak v ruském filmu bylo všem jasné, ale že od 200m bude teplota díky inverzi stoupat až ke snesitelným 10° nás všechny překvapilo.

Více

Instruktorský Kurz lezení na umělé stěně

O víkendu skončil kurz pro instruktory lezení na umělé stěně, který jsme kompletně připravili a pořádali ve spolupráci se Stěnou Písek a SportBP. Kurz byl velmi úspěšný a díky němu je mezi námi 18 nových instruktorů lezení.

Více

Lezecký Kurz pro Skauty

0 víkendu 8.-10.11. jsme uspořádali lezecký kurz pro Skautský oddíl Hvězdičky. Sešlo se nám 13 dětí s rodiči a i když jsme čekali děti malinko větší, povedla se nám krásná akce ku spokojenosti nás i dětí.

Více

Podzimní ZV

Video z podzimního základního výcviku parašutistů na Hosíně. Máme 5 nových spokojených skokanů. Veliká gratulace k prvnímu seskoku a doufáme že nezůstane jen u něj.

Více

Na skok do Kaplice

Krásný vyhlídkový let po jihočeském kraji a super seskok do Kaplice na psí závody.

Více


<< předchozí 1 2 3 4 5 6 následující >>