608 165 517
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Jak jsme aktivní

Přečtěte si více o našich aktivitách. Články, fotky, videa a reporty z akcí které pořádáme, nebo kterých jsme se měli možnost zúčastnit.

Propagační seskoky

Seskok parašutistů je na většině akcí zajímavým zpestřením. Koukněte na videa, jak to vypadá očima aktérů.

Více

Dubnové Seskoky

Počasí nám přeje, technika připravená, je čas pověnovat se našim "mladým" a nadějným studentům paragánům. Video pokračovacích seskoků na LKHS

Více

Lezecké Tréninkové semináře

Lezete, trénujete a nezlepšujete se? Chcete svůj trénink konečně zúročit? Tréninková sezona je sice skoro u konce, ale lépe začít pozdě než nikdy. Pojďte na sobě začít konečně pracovat efektivně a funkčně.

Více

Seminář Funkční tělo

V sobotu 8.3. pro Vás pořádáme seminář o Funkčním tréninku a cvičení s vlastní váhou metodou Pilates

Více

Zahájení parašutistické sezony na Hosíně

Únorové počasí nám letos dopřává. A protože nyní vyšel slunečný teplý den i na neděli, rozhodli jsme se provětrat letadlo i padáky. Výsledkem jsou 4 spokojení skokani a 1 spokojený pilot:)

Více

BOSU Cardio a Kettlebells Force

Vážíme si Vaší důvěry a zájmu o naše tréninky. Chceme Vám přinášet stále lepší služby a více zábavy, proto neustále pracujeme na vlastním profesním růstu. V poslední době jsme přidali do našeho záběru BOSU Cardio a tento týden i úspěšné školení Kettlebells Force.

Více

Power Fit

Máme pro Vás hodinu Funkčního tréninku. Při cvičení se nebudeme omezovat na jedno specifické nářadí. Zapojíme vlastní váhu, TRX, BOSU, Kettlebells, hrazdu a vše, co nám pomůže vytvarovat postavu a zvětšit sílu. Každý pátek od 18:00 v Body & Soul Vitality.

Více

BOSU v BSV

Po pauze opět začínáme cvičit s BOSU. Přijďte si s námi zacvičit na BOSU v Českých Budějovicích. Pravidelné tréninky v Body & Soul Vitality každý čtvrtek od 17 do 18:00.

Více

Zvýhodněné vstupy

K Vánocům jsme pro Vás připravili zvýhodněné vstupenky na lezení i cvičení TRX.

Více

Seskoky v Prosinci

Kdo by si nechtěl skočit v prosinci z letadla bez dveří? Že bude zima jak v ruském filmu bylo všem jasné, ale že od 200m bude teplota díky inverzi stoupat až ke snesitelným 10° nás všechny překvapilo.

Více


<< 1 2 3 4 5 6 7 >>