608 165 517
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Jak jsme aktivní

Přečtěte si více o našich aktivitách. Články, fotky, videa a reporty z akcí které pořádáme, nebo kterých jsme se měli možnost zúčastnit.

Lezení na naší stěně

Pár záběrů z naší bouldrové stěny na Oskarce v Českých Budějovicích.

Více

Dárkové poukazy

Lámete si hlavu, jaký vymyslet vánoční dárek? Co zkusit dárkový poukaz. Darujete radost a zážitek.

Více

Úspěšný instruktorský kurz

O víkendu jsme dokončili v Písku Kurz pro instruktory lezení na umělých stěnách a předali certifikát 19ti novým instruktorům.

Více

Naše podzimní tréninky

Končí dovolené, začíná nový školní rok a spousta z nás si opět přizpůsobuje svůj program novému pracovnímu rozvrhu. Nezapomeňte do toho svého naplánovat také pravidelné pohybové aktivity. Zde je nabídka možností cvičení s AktivniSport.cz

Více

Do Plástovic s Aerotaxi

Do Plástovic jsme neskákali poprvé. Nyní to bylo ku příležitosti 90ti let založení Hasičského sboru. Zvláštností letošního roku byla ale cesta zpět - stopli jsme si u E49 na Písek letadlo a vyskočili zase nad Hosínem:)

Více

Dan a Michal poprvé z AN2

AN2 není už bohužel na našem letišti pro seskoky tak často jako dříve, proto je pro naše studenty vždy velkou výzvou a zážitkem :) Ale obstáli jako vždy na výbornou.

Více

SM systém v BSV

Od září začínáme v tělocvičně BODY & Soul Vitality cvičit pravidelné tréninky metody SM - Spirální stabilizaci páteře. SM systém je vhodný pro lidi s problémy bolesti zad nebo kteří chtějí poruchám páteře předejít. Tuto metodu využívá i mnoho vrcholových sportovců jako kondiční trénink s cílem zlepšit sportovní výkon a předejít přetížení a degeneraci páteře a velkých kloubů při sportu.

Více

Základní Parašutistický výcvik

Video z víkendového provozu - seskoky základního i pokračovacího výcviku parašutistů na Letišti Hosín - České Budějovice.

Více

Propagační seskoky

Seskok parašutistů je na většině akcí zajímavým zpestřením. Koukněte na videa, jak to vypadá očima aktérů.

Více

Dubnové Seskoky

Počasí nám přeje, technika připravená, je čas pověnovat se našim "mladým" a nadějným studentům paragánům. Video pokračovacích seskoků na LKHS

Více


<< předchozí 1 2 3 4 5 6 následující >>