608 165 517
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Jak jsme aktivní

Přečtěte si více o našich aktivitách. Články, fotky, videa a reporty z akcí které pořádáme, nebo kterých jsme se měli možnost zúčastnit.

TRX s AktivníSport.cz v BSV

TRX trénink s AktivníSport.cz v Body & Soul Vitality očima profesionálního fotografa Martina Hrubého.

Více

Buďte aktivní i na jaře 2015

Na jaro 2015 jsme pro Vás připravili spoustu akcí. Ať jsou to naše pravidelné Fitness tréninky TRX, SM systému, BOSU a Kettlebells nebo i kurzy parašutismu a lezení.

Více

Lezení na naší stěně

Pár záběrů z naší bouldrové stěny na Oskarce v Českých Budějovicích.

Více

Dárkové poukazy

Lámete si hlavu, jaký vymyslet vánoční dárek? Co zkusit dárkový poukaz. Darujete radost a zážitek.

Více

Úspěšný instruktorský kurz

O víkendu jsme dokončili v Písku Kurz pro instruktory lezení na umělých stěnách a předali certifikát 19ti novým instruktorům.

Více

Naše podzimní tréninky

Končí dovolené, začíná nový školní rok a spousta z nás si opět přizpůsobuje svůj program novému pracovnímu rozvrhu. Nezapomeňte do toho svého naplánovat také pravidelné pohybové aktivity. Zde je nabídka možností cvičení s AktivniSport.cz

Více

Do Plástovic s Aerotaxi

Do Plástovic jsme neskákali poprvé. Nyní to bylo ku příležitosti 90ti let založení Hasičského sboru. Zvláštností letošního roku byla ale cesta zpět - stopli jsme si u E49 na Písek letadlo a vyskočili zase nad Hosínem:)

Více

Dan a Michal poprvé z AN2

AN2 není už bohužel na našem letišti pro seskoky tak často jako dříve, proto je pro naše studenty vždy velkou výzvou a zážitkem :) Ale obstáli jako vždy na výbornou.

Více

SM systém v BSV

Od září začínáme v tělocvičně BODY & Soul Vitality cvičit pravidelné tréninky metody SM - Spirální stabilizaci páteře. SM systém je vhodný pro lidi s problémy bolesti zad nebo kteří chtějí poruchám páteře předejít. Tuto metodu využívá i mnoho vrcholových sportovců jako kondiční trénink s cílem zlepšit sportovní výkon a předejít přetížení a degeneraci páteře a velkých kloubů při sportu.

Více

Základní Parašutistický výcvik

Video z víkendového provozu - seskoky základního i pokračovacího výcviku parašutistů na Letišti Hosín - České Budějovice.

Více


<< 1 2 3 4 5 6 7 >>