608 165 517
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Specifika Dětské Výživy

Děti nejsou jen malý dospělí :) Dětská výživa má svá specifika, které je třeba respektovat tak aby děti měli maximální předpoklad ke zdravému vývoji. Zveme Vás na seminář zaměřený speciálně na výživu dětí.

Specifika Dětské výživy

Na semináři se seznámíme s měnícími se požadavky na výživu s ohledem na věk a samozřejmě probereme i základní pravidla racionálního stravování.
Dotkneme se i ožehavých témat: mléko, sója nebo lepek v dětské výživě. Otevřeme i téma dětské obezity a například i stravy sportujících dětí.

Aktvní Sport - Specifika Dětské Výživy

rezervace na www.kmcb.cz je třeba se zaregistrovat a přihlásit na akci 22.3. 

Máte zájem o seminář právě pro Vás? zkuste vybrat z naší nabídky http://www.aktivnisport.cz/vyzivove-poradenstvi/seminare.html nebo nám napište a domluvíme se.  


Co říkají naši klienti:

Začala jsem cvičit pro udržení fyzické kondice, ale dnes  si už nemůžu pomoct, TRX cvičení je pro mě motivací samo o sobě. TRX s Břéťou? Po roce a půl už to není jen cvičení, je to závislost! Pokud chci být v dobré kondici a mít ze sebe dobrý pocit, nesmí TRX v mém týdenním rozvrhu chybět!

Terezka Hanžlová


Chci změnit postavu a zvýšit kondici. Když přijdu zhuntovanej domů, mám ze sebe dobrý pocit. Rovněž mě motivují lidé na tréninku, kteří vypadají, že jsou v nebývalé kondici. Rád bych se jejich stavu přiblížil. Už mohu usínat s čistým svědomím i po víkendech plných všemožného obžerství. Tréninky navíc bývají v kruhu příjemných lidí a pozitivní přístup kouče Břéťi nás všechny nutí k nadlidským výkonům.

Štěpán Klučka


Potřebuji posílit a změnit postavu. Neuvěřitelně mě to baví. Fascinuje mě, ze i po čtyřicítce se da tělo takhle nastartovat. Břéťa je skvělý trenér, který motivuje, chválí a poradí. Vždy přijde s něčím novým. A hlavně je tu přátelská atmosféra a legrace.

Petra Richtrová