608 165 517
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Semináře

Připravili jsme pro Vás semináře, na kterých společně zodpovíme otázky ohledně stravy i sportovního výkonu.

Uvedené semináře pořádáme většinou po dohodě se zájemci. Když vypíšeme termín semináře, určitě se objeví pozvánka na našem webu nebo i Facebooku.  Současně je možné si vybraný seminář, nebo sadu seminářů objednat pro svůj team nebo skupinu. 

Cena seminářů je vždy velmi individuální. Vždy záleží na velikosti skupiny a místě kde se bude pořádat. 

Pro nabídku termínu a rozpočtu na vybranou akci nás kontaktujte


1. Výživa ve sportu

seminář razebírající kompletní problematiku výživy sportovů a to i úhlů pohledu, které nejsou pro většinu z nás běžné. Budeme se bavit o termickém vlivu potravin, stravitelnosti atd. Na semináři se naučímě jak spočítat energetickou bilanci a domů si odnemete příkladové studie, včetně vzorových jídelníčků pro danný sportovní trénink. 

Aktvní Sport - Výživa ve sportu


2. Výzvy Vegetariánské a Veganské Stravy

Vege strava je dnes velmi moderní. Má svá velká pozitiva, ale skrývá také několi výzev, kterým je třeba se postavit aby mohla být prospěšnou zdravou a plnohodnotnou. 

Aktvní Sport - Vegetariánská a Veganská Strava


3. Specifika Dětské výživy

Děti nejsou jen malý dospělí :) Dětská výživa má svá specifika, které je třeba respektovat tak aby děti měli maximální předpoklad ke zdravému vývoji. 

Aktvní Sport - Specifika Dětské Výživy


4. Lezecký trénink

Naše nejstarší a také nejhobsáhlejší pojednání o lezeckém tréninku. Ujasníme si proč vlastně chceme trénovat - co je naším cílem a naučíme se jak toho dosáhnout. 

Aktivní Sport - seminář Lezecký Trénink