608 165 517
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Nový ceník Fitness

Od září 2018 začne platit nový ceník našich fitness lekcí. Nově bude možné použít předplacených vstupů aktivnisport.cz i na naše tréninky v KMCB a novinkou budou zvýhodněné vstupy při platbě převodem. Jsou pro Vás připravené vylepšené sociály, dělá se nová sprcha a čeká nás i úprava šaten.

Zvyšování cen je vždy nepopulární, ale věříme, že vylepšení komfortu  a rozšíření služeb Vám tuto nepříjemnost vynahradí. 

Nové ceny platné od 1.9. 2018

 Funkční trénink - TRX, BOSU, Kettlebell, Vlastní váha  

  • Skupinový trénink ........................ 150,-
  • Skupinový trénink 12 vstupů........1500,-
  • Skupinový trénink 12 vstupů platba převodem.....1350,-

Vstupenky z BSV jsou od září akceptovány i v KMCB 

pro platbu převodem použijte účet 670100-2203599104/6210 jako VS uveďte aktuální datum a do poznámky napište své jméno a mail. 

Obratem Vám vystavíme a odešleme fakturu a na tréninku předáme permanentku

  • Individuální trénink....................................700,-
  • Individuální trénink u Vás doma nebo venku..500,-
  • Individuální trénink 5x................................3000,-

aktivnisport.czPojďme cvičit

Nebo nám pošlete vzkaz přez kontaktní formulář a my se ozveme zpět.


Co říkají naši klienti:


Opravdu efektivní trénink k posílení celého těla. Kombinací skvěle volených cviků, zkušeného, zábavného lektora a přátelského prostředí můžete jenom získat. Mou motivací jsou viditelné a citelné výsledky, posouvání vlastních hranic, zábavné tréninky v přátelském prostředí.

Lada Tesková


Cvičení mi dělá radost, mám dobrý pocit a odplavuje to stres. Baví mě výrazně individuální přístup, protože na jedné lekci je poměrně malý počet lidí a tak má trenér možnost sledovat, zda jsou cviky prováděné správně a opravovat chyby. Břéťa je trenér na svém místě, dokáže z lidí vytáhnout maximum a ví přesně co dělá. Cvičení je tak zábavné a maximálně účinné.

Petra Notová


Baví mě dobrý pocit při i po cvičení. BSV je příjemné místo, skvělý trenér Břéťa a jeho bezva rozcvičky i vlastní cvičení. Výsledkem je pro mě vždy velmi dobrý pocit ze cvičení a posouvání vlastních hranic.

Štěpánka Fialová


Začala jsem cvičit z vůdodů bolestí zad. Jsou zde vynikající služby v příjemném prostředí, s úžasným trenérem a vyhovujícím cvičebním programem.

Michaela Křížová