608 165 517
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

BOSU CORE training

Připravili jsme pro Vás skupinové cvičení na BOSU. Cvičit budeme ve sportovním klubu RB v Českých Budějovicích - bývalý Holiday Fitness Club, OD Družba, Pražská 67

BOSU Core je cvičení pro všechny věkové skupiny s pomůckou BOSU. BOSU Core je zaměřeno na posílení jádra (CORE jádro – HSS hluboký stabilizační systém).

Na BOSU® se dá tedy cvičit měkkou stranou nahoru, kdy slouží na principu stupínku. S využitím jednoduchých krokových variací, rozmanitých výskoků a balancí se tak velmi rychle dostanete do formy. Po celou dobu zábavného cvičení na BOSU® navíc automaticky zapojujete svaly HSS, svaly které běžným pohybem neposílíte, a které jsou zodpovědné za správné držení těla.

Na BOSU® výborně posílíte celé tělo, ideální je zejména na posilování břišních svalů. Při klasickém posilování břicha klienty často bolí záda a posílení břišních svalů tak nemusí mít požadovaný efekt. Při posilování s BOSU® k těmto problémům nedochází a břišní svaly se proto posilují mnohem lépe a efektivněji.

BOSU® se stává ideálním pomůckou pro zdravé hubnutí, zpevnění celého těla, trénink vytrvalosti a celkové kondice. To vše bez zatěžování kloubů, tvrdých dopadů a namáhání kolen.

bosu bosu

další lekce už tento pátek 18-19 hodin

Chcete si jít s námi zacvičit? Klademe maximální důraz na správné cvičení všech účastníků, a proto cvičíme jen v malé skupině KONTAKTUJTE NÁS pro rezervaci

 • maximálně 10 osob
 • Cena 100 Kč / lekce


O co jde?

 • Koučink je vztah mezi koučem a klientem, kdy kouč pomáhá nalézt a pojmenovat cíle klienta a následně napomáhá k co největší ekfektivitě konání při jejich dosažení
 • Můžete zkusit jeden koučovaný trénink, naplánovat si konzultaci měsíčně, nebo může být kouč s vámi na každém Vašem tréninku.

Nabízíme

 • 01 / Koučované tréninky

  Domluvte se na tréninku s naším Fitness koučem a vyzkoušejte jaké je to cvičit pod odborným vedením

 • 02 / Zefektivníme Vaši snahu

  Absolvujeme s Vámi Váš trénink, rozebereme neostatky a navrhneme úpravy a řešení

 • 03 / Tréninkové plány

  Pomůžeme Vám sestavit individuální tréninkový plán, nebo navrhneme úpravy stávajícího

 • 04 / Řešení pro každého

  Společně zvážíme Vaše možnosti a připravíme individuální tréninkové řešení