608 165 517
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Trenér domů

Chcete cvičit, ale nemáte kdy nebo kde? Když je váš čas omezen a počítáte ho skutečně na minuty, nebo to prostě jen do fitka máte daleko, tak právě pro Vás nabízíme novou službu – přijedeme cvičit k Vám domů. Plně se přizpůsobíme Vašim časovým požadavkům a odcvičíme s Vámi kvalitní trénink v pohodlí Vašeho domova.

Služba je vhodná i pro maminky na mateřské, které se chtějí rychle a zdravě vrátit po těhotenství zpět do formy. Někteří naši klienti prostě jen nemají rádi společná cvičení, kde musejí čelit pohledům ostatních.  

Pro cvičení potřebujete najít jen čas a prostor. Minimální čas je 45 minut a prostor 2x2m. To je vše. veškeré pomůcky si dovezeme sami.  Využijeme overbally, fitbally a různé expandery. Lze také připravit kompletní domácí lekci BOSU nebo TRX.

Pomůžeme Vám se sestavením optimálního tréninkového plánu, tak abyste dosáhli svých cílů.

 

Nabízíme:

Cvičení s vlastní vahou těla neboli cvičení nevyužívající k posilování jiných zátěží než vlastní tělo

Cardio trénink  - vytrvalostní a kondiční trénink. Ideální spojení posilování, spalování tuků i zvyšování obecné kondice

Balanční trénink - zlepší držení těla a posílí vnitřní svalstvo. Je to způsob jak předcházet svalovým dysbalancím – posilováním tělesného jádra CORE

Funkční trénink (TRX, BOSU) zahrnuje procvičení těla způsobem, kterým svalový aparát lidského těla pracuje při každodenních aktivitách. Zahrnuje zrychlení, zpomalení a stabilizaci svalových skupin ve všech rovinách pohybu

Kompenzační cvičení - se zaměřuje na nápravu špatného držení těla a odstraňuje bolesti, které je provázejí

Strečink je speciální způsob pomalé pohybové aktivity, jež slouží k protahování svalů (stretch = natáhnout, natahovat). Zároveň zvětšuje kloubní pohyblivost a slouží též k odstraňování jak svalového, tak psychického napětí.

Každý náš trénink je většinou kombinací několika výše uvedených možností, je vždy přizpůsoben individuálním požadavkům a potřebám klienta.

BOSU TRX

Tak jdete do toho?

Chcete začít cvičit? Neříkejte zítra nebo za týden. Dnes je ten pravý den, KONTAKTUJTE nás a jdeme na to.
 • Projdeme společně diář a najdeme nejbližší vhodný termín pro Váš trénink
 • Kontaktujte nás i v přápadě jakékoli nejasnosti nebo dotazu.

O co jde?

 • Koučink je vztah mezi koučem a klientem, kdy kouč pomáhá nalézt a pojmenovat cíle klienta a následně napomáhá k co největší ekfektivitě konání při jejich dosažení
 • Můžete zkusit jeden koučovaný trénink, naplánovat si konzultaci měsíčně, nebo může být kouč s vámi na každém Vašem tréninku.

Nabízíme

 • 01 / Koučované tréninky

  Domluvte se na tréninku s naším Fitness koučem a vyzkoušejte jaké je to cvičit pod odborným vedením

 • 02 / Zefektivníme Vaši snahu

  Absolvujeme s Vámi Váš trénink, rozebereme neostatky a navrhneme úpravy a řešení

 • 03 / Tréninkové plány

  Pomůžeme Vám sestavit individuální tréninkový plán, nebo navrhneme úpravy stávajícího

 • 04 / Řešení pro každého

  Společně zvážíme Vaše možnosti a připravíme individuální tréninkové řešení