608 165 517
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Redukce hmotnosti

Bojíte se své váhy? Už ani nevíte kam jste ji dali? možná je nejvyšší čas s tím začít něco dělat. Ze všech stran na nás útočí nabídky různých diet a zázračných způsobů jak rychle a trvale zhubnout. Pravda je ovšem taková, že k trvalému zbavení se přebytečných kil, je nutné natrvalo změnit své životní návyky.

Je nutné začít pravidelně a správně sportovat a někdy lehce a jindy velmi radikálně změnit svůj jídelníček.

Klasická jednorázová diet vede ve většině případů jen k Jo-jo efektu.

Jo-jo efekt je opětovné přibrání hmotnosti po prodělané redukci hmotnosti. Opětovné přibrání je zpravidla větší než byla původní redukce hmotnosti.

Kdy dochází k jo-jo efektu. K jo-jo efektu dochází zpravidla tehdy, kdy se člověk po prodělané redukci hmotnosti rychle (okamžitě) vrátí k původnímu nezdravému způsobu stravování. Nezdravým způsobem stravování se myslí nejenom množství, ale i kvalita a skladba stravy. Naše tělo je zvyklé dělat si zásoby tzv. na horší časy. Pokud tedy držíte dietu (omezujete příjem potravin - energie), Vaše tělo považuje takové období za období chudoby (dříve srovnatelné třeba se zimním obdobím). Jakmile začnete po prodělané redukci rychle "normálně" jíst, tělo si okamžitě začne dělat zásoby na příští "období chudoby" (nebo na zimu chce-li). Jedná se o pozůstatek z minulosti, který máme geneticky zakódovaný v našem těle. Všimněte si, že v teplejších krajích je mnohem méně lidí s obezitou, to je částečně způsobeno také tím, že v dřívějších dobách zde byla celoroční úroda - hojnost a tedy tělo nemělo důvod vytvářet zásoby. Dnes máme celoročně hojnost všeho co chceme - tak tloustneme.

Proto je třeba v první řadě zařadit sport a vyprdnout se na diety a hlavně na hladovění. Málokdo má na sport dost času a potřebné znalosti. Právě proto nabízíme, že pro Vás připravíme trénink, který Vás bezpečně a velmi efektivně zbaví přebytečného tuku natrvalo. Vždyť co je v dnešní době důležitějšího než efektivita. Tedy maximální využití vašeho investovaného času a financí.

Tak jdete do toho?

 • Radši pozdě než nikdy - pokud chcete začít na sobě pracovat tak nás určitě
  KONTAKTUJTE.
 • Kontaktujte nás i v přápadě jakékoli nejasnosti nebo dotazu.

O co jde?

 • Koučink je vztah mezi koučem a klientem, kdy kouč pomáhá nalézt a pojmenovat cíle klienta a následně napomáhá k co největší ekfektivitě konání při jejich dosažení
 • Můžete zkusit jeden koučovaný trénink, naplánovat si konzultaci měsíčně, nebo může být kouč s vámi na každém Vašem tréninku.

Nabízíme

 • 01 / Koučované tréninky

  Domluvte se na tréninku s naším Fitness koučem a vyzkoušejte jaké je to cvičit pod odborným vedením

 • 02 / Zefektivníme Vaši snahu

  Absolvujeme s Vámi Váš trénink, rozebereme neostatky a navrhneme úpravy a řešení

 • 03 / Tréninkové plány

  Pomůžeme Vám sestavit individuální tréninkový plán, nebo navrhneme úpravy stávajícího

 • 04 / Řešení pro každého

  Společně zvážíme Vaše možnosti a připravíme individuální tréninkové řešení