608 165 517
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Seminář lezecká technika

Zveme Vás na 26.6. od 19:00 do Lezeckého Centra Písek na Seminář o technice lezení. Dozvíte se jak lze lezeckou techniku popsat slovy, jak se jí učit a jak jí samostatně nebo v partě trénovat.

V první části si na učebně rozebereme trénink techniky teoreticky, nastavíme si pár základních pravidel a následně si vše půjdeme odzkoušet na bouldrovku. Vysvětlíme si jak se čtou a následně lezou cesty a i si vyzkoušíme jak je sami vymejšlet.
V praktické části není nutné aktivně lézt, půjde nám o pochopení principů - seminář je vhodný například i pro rodiče začínajících lezců, kteří ač sami nelezou, chtějí být svým dětem v tréninku nápomocni.

Seminář se budeme snažit napasovat na konkrétní potřeby a úroveň každého účastníka a proto společně s přihláškou posílejte vyplněný dotazník.

Seminář Technika Lezení
26.6. 19-21:30 Lezecké Centrum Písek

Cena 300,-

Kurz je pro omezený počet účastníků, není nutné být zaregistrován, ale pouze registrací a včasným uhrazením kurzovného máte své místo v semináři jisté.
Doporučené vybavení: Psací potřeby, oblečení a boty na lezení.

Jdete do toho?

Počet účastníků na seminář je omezený, pokud chcete mít své místo jisté, tak se registrujte přes náš kontaktní formulář.

 • po registraci Vám zašleme mailem fakturu a po jejím uhrazení finálně potvrdíme vaši registraci
 • registrovaní uživatelé dostanou mailem formulář - jeho vyplněním nám dáte možnost připravit se na Vaše specifické dotazy a potřeby


O co jde?

 • Koučink je vztah mezi koučem a klientem, kdy kouč pomáhá nalézt a pojmenovat cíle klienta a následně napomáhá k co největší ekfektivitě konání při jejich dosažení
 • Můžete zkusit jeden koučovaný trénink, naplánovat si konzultaci měsíčně, nebo může být kouč s vámi na každém Vašem tréninku.

Nabízíme

 • 01 / Koučované tréninky

  Přijďte na tréninky, které vedeme a vyzkoušejte, jaké je to lézt s koučem, který Vám vymyslí cesty a následně Vám je i pomůže vylézt

 • 02 / Zefektivníme Vaši snahu

  Absolvujeme s Vámi celý trénink, rozebereme neostatky a navrhneme úpravy a řešení

 • 03 / Tréninkové plány

  Pomůžeme Vám sestavit individuální tréninkový plán, nebo navrhneme úpravy stávajícího

 • 04 / Máme řešení pro každého

  Společně zvážíme vaše možnosti i cíle a navrhneme ideální řešení