608 165 517
E - MAIL: info@aktivnisport.cz

Břetislav Brodský
České Budějovice

Instruktor lezení na umělé stěně

Ve spolupráci se školícím střediskem SportBP a Stěnou Písek jsme pro Vás připravili Instruktorský Kurz pro lezení na umělé stěně. Licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení.

Základní kurz pro instruktory lezení na umělých stěnách

Výstup: Instruktor lezení na umělých stěnách, licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení. Tento kurz může absolvovat pouze osoba starší 18 let. Účast na kurzu není dále nijak omezena.
Program kurzu: Historie, současnost, druhy a formy v lezení na umělých stěnách, bezpečnost a první pomoc, právní problematika, věková specifika, tvorba tréninkových programů, doplňovací posilovací a protahovací cvičení, strava, pitný režim, výstroj, výzbroj a její údržba, obtížnost, stupnice, bezpečnost, stavba umělé stěny, technika lezení, uzlování, navazování, jištění, zaseknutí jistící pomůcky, slaňování, bouldering, spouštění spolulezce a stavba lezeckých cest.
Naše vzdělávací středisko je držitelem akreditace MŠMT

Lektor kurzu: Břetislav Brodský a kolektiv

Místo a termín konání kurzu: 16 - 17.11. a 30.11. - 1.12.2013  v Lezecké centrum LezeTop, U Vodárny 1506 Písek 39701
- jedná se o jeden kurz 4 dny, který je rozdělen do 2 bloků.Pokud vám nevyhovují uvedené termíny, tak nám prosím napište e-mailovou zprávu. Budeme vás informovat ihned po vypsání dalšího termínu.

Cena: 3400,- Kč (v ceně je zahrnut organizační a účastnický poplatek, zkoušky a vydání licence)

 sportBP      Stěna PísekPodrobné informace o "Základním kurzu pro instruktory lezení na umělých stěnách"

Využití licence instruktor lezení na umělých stěnách

Licence Instruktor lezení na umělých stěnách má obecnou platnost. Z právního hlediska je možné vést lekce s touto licencí ve všech sférách: v komerční sféře, v neziskových organizacích, ve školství (základní a střední školy, školská zájmová zařízení – např: domy dětí a mládeže a střediska volného času, školská výchovná a ubytovací zařízení, školská zařízení pro ústavní výchovu). Samozřejmě získání brigády či zaměstnání instruktora lezení na umělých stěnách je možné vždy na základě jednání se zaměstnavatelem.

Podmínky pro účast na kurzu pro instruktory lezení na umělých stěnách

Účast na školení není vyjma věku nijak omezena. Přijetí do kurzu není vyjma věku nijak omezeno. Tento kurz může absolvovat pouze osoba starší 18 let. Jinak se našeho kurzu se může zúčastnit prakticky kdokoliv.

Program kurzu instruktor lezení na umělých stěnách

Teoretická část:

Historie, současnost, druhy a formy v lezení na umělých stěnách, bezpečnost a první pomoc, právní problematika, věková specifika, tvorba tréninkových programů, doplňovací posilovací a protahovací cvičení, strava, pitný režim, výstroj, výzbroj a její údržba, obtížnost, stupnice, bezpečnost, stavba umělé stěny, stavba lezeckých cest.

Praktická část

Praktická výuka - stavba lezeckých cest, technika lezení, uzlování, navazování, jištění, zaseknutí jistící pomůcky, slaňování, bouldering, spouštění spolulezce, doplňovací posilovací a protahovací cvičení.

Přihláška do kurzu instruktor lezení na umělých stěnách

Příjem přihlášek a informace Břetislav Brodský, 602546184, info@aktivnisport.cz Přihláška ve formátu MS WORD  - viz. formulář přihlášky

Chcete vědět víc?

 • Nebo se chcete rovnou přihlásit
 • Zaregistrujte se v našem kontaktním formuláři
  Napište nám.
 • Ozveme se zpět a domluvíme podrobnosti

 • (65.024KB)

  instruktorský kurz Písek 2013

Lezení

Doporučujeme

Full Servis

 • 01 / Bezpečnost na 1. místě

  Bezpečnost je absolutně na prvním místě. Chceme, abyste si vždy odnesli jen pozitivní zážitky.

 • 02 / Zkušení instruktoři

  Všichni naši instruktoři mají za sebou již stovky výstupů a rádi Vám budou předávat své zkušenosti.

 • 03 / Zajištění výstroje

  Veškeré horolezecké vybavení zajistíme v té nejlepší kvalitě.

 • 04 / Pojištění

  Na přání zařídíme úrazové pojištění.

 • 05 / Super zážitek

  Pojďte si zalézt, nebudete litovat.